TekSoft Ana Sayfa

 

Kullanımı ve Kurulumu En Kolay Ticari Set

 

KTS (Kolay Ticari Set) - "alışkanlıklarınızı değiştiriyor"

 

Kullanıcılarımız ne diyor? KTS duvar yazılarından bazıları...

 

Bu site 800x600 ve üzeri çözünürlüklerde Internet Explorer 5 veya üzeri tarayıcılar için dizayn edilmiştir.

 

 

"Aşırı kolay, aşırı pratik. Benim ihtiyaçlarımı karşılıyor ve bu kapsamda daha kullanışlısı yok. "

 

"Ayakkabı satıyoruz. Çağın gerisinde kalmamak için bilgisayarlı, barkodlu ve stoklu satış sistemine geçmek istedik. Böyle bir sistem kurmak için görüştüğümüz bazı firmalar astronomik fiyatlar istedi. KTS ile çağı yakaladık diye düşünüyorum..."

 

"Aldığımız musahabe programını kullanmak için, yazılıma ek olarak bir personel bulmamız gerekti. Personel işten ayrılınca, ilanla "x yazılımını kullanmayı bilen" personel aradık. Şimdi KTS ye geçtik. Çaycım bile kullanabiliyor..."

 

"Kapsamlı muhasebe yazılımımız vardı. Her yıl güncelleme ücreti, devir ücreti, abonelik ücreti, telefonla destek ücreti, online destek ücreti adı altında ödediğimiz rakamların toplamını unutatum. İyiki zamanında KTS ye geçmişim."

 

"Bir belediye çarşısında iş yapıyoruz. KTS yi internetten indirip kendim kullanmaya başladım. Şimdi, işyerimi KTS ile barkodlu satış sistemine geçirdim. Komşu işyerleri "nasıl yaptın" diye sorunca, onlar KTS'yi keşfetmesin diye söylemiyorum (özür)..."

 

"İşim gereği çok seyahat ediyorum. İşyerimdeki KTS'yi flash diske kopyalayıp seyahate çıkarken yanımda götürüyorum. Gittiğim heryerde, flash diskteki KTS'yi çalıştırıp bilgilerimi görebiliyorum. Teşekkürler TekSoft."

 

"Önceden kullandığımız programa Barkod Yazdırma modülü eklemek istedik, bizden KTS ücretinden daha fazla modül ücreti istediler. KTS bizi kurtardı."

 

"Diş deposuyuz. İşimiz gereği, birçok ürünü EURO veya DOLAR bazında alıp satıyoruz. KTS'nin dövizli çalışma desteği gerçekten benzersiz. Teşekkürler TekSoft."

 

"Önceki ticari programımızda, sadece fatura formumuzun ayarlanması 2 gün sürdü ve sürekli teknik destek almak zorunda kaldık. KTS'de 15 dakikada herşey ayarlandı."

 

"Deftere, excele yazmaktan bıkmıştık. Hesaplarımızı takip etmekte zorlanıyor, ancak bilgisayar programına geçmenin de kolay olmadığını düşünüyorduk. KTS bizi yanılttı. Teşekkürler."

 

"Kusura bakmayın size referans olamıyorum. Program tavsiyesi soranlara, önceden kullandığım muhasebe yazılımını öneriyorum. KTS'yi rakiplerimin keşfetmemesi lazım."

 

"X yazılımını kullanıyorduk yıllardır. DOS, windows, SQL, server, ... derken artık gına geldi... Sürekli değişiyor, önceki versiyonu ile sonraki arasında dağlar gibi fark var... Yeniden eğitim, personel, vs... KTS bizi rahatlattı."

 

"Hala DOS tabanlı eski programımı kullanıyordum. Windows tabanlı yeni versiyonlara birtürlü adapte olamamıştım ve windowsa geçmemeyi düşünüyordum. KTS'nin demosunu tesadüfen indirdim ve inanın DOS tabanlı programımdan bile çok daha kolay."

 

"Önceden kullandığımız muhasebe yazılımında, her yılbaşı bizim için tam bir kabus olurdu. DEVİR işlemi için teknik servis elemanını binbir rica-minnetle getirir, gelince de kendisine profesör muamelesi yapardık. Teknik servis elemanı bilgisayarın başına geçince, hayranlıkla seyreder, neler yaptığını anlamaya çalışırdık. Saatler sonra işlem bitince,elemanı bir tomar para ve teşekkürlerle uğurlardık. Şimdi KTS ile beş dakikada devir işlemini kendi kendime yapınca, inanılmazı başarmış hissediyorum. Teşekkürler TekSoft."

 

 

 

 

TekSoft KTS (Kolay Ticari Set)

 

Karmaşık muhasebe programları gibi sizi "kendisine uymaya" zorlamaz.

 

KTS size uyar. Kolaylık, kapsam, ve esnekliği birlikte sunar.

 

İşte bu nedenle, kapsamlı muhasebe yazılımlarının lisansına sahip firmalar eski yazılımlarını bırakıp KTS'ye geçiş yapıyorlar.

 

KTS Türkiye'nin en kullanışlı, en pratik, en esnek, en hızlı ticari çözümüdür.

 

Çünkü KTS, doğrudan işletme sahipleri için tasarlanmıştır. Günlük ticari hayatınızda hangi işlemleri yapıyorsanız, KTS içerisinde de aynı işlemleri aynı isimlerle yaparsınız. Gerisini KTS sizin için otomatik halleder.

 

Başka yazılımlardan da kolay, kullanışlı olduklarını söyleyenler olabilir. Bu nedenle biz diyoruz ki:

 

Hem KTS'yi, hem de deneyebiliyorsanız diğerlerini deneyin...

ve kararı kendiniz verin.

 

 

Aşağıdaki resimlere tıklayıp indirebilir, Türkiye'nin en kullanışlı ticari çözümü ile tanışabilirsiniz..

indirmek için tıklayınız...   indirmek için tıklayınız...
TekSoft KTSPRO  

TekSoft KTS.SERi

 

* KTS.SERi sürümünde, PRO sürümüne ek olarak "seri numarası ve garanti takibi" ile bazı ek raporlama-analiz özellikleri bulunmaktadır.

 

 

 

 

CafeMatic Internet Cafe Yönetim Yazılımı

CafeMatic

KTS (Kolay Ticari Set)

 

LabControl

 

Ajanda PRO